Sprzedaż i zamówienia

+48 698 001 023

sklep@colway-kolagen.com

Blog Colway Kolagen
ColMega - estry kwasów omega
ColMega - estry kwasów omega

ColMega to suplement diety od dawna oczekiwany przez miłośników produktów Colway. ColMega – to pionierski suplement diety. Przełom w poszukiwaniach kwasów omega o idealnej czystości. Dokonany dzięki polskiemu odkryciu metody bezwodnej estryfikacji oleju lnianego. Dobrze przyswajalny i bardzo efektywny – ten kolejny już nutraceutyk COLWAY, wyznacza nowe trendy w suplementacji. Unikalność i awangardowość ColMegi doskonale wpisuje się w portfolio suplementów diety oferowanych przez Colway.

Właściwości produktu ColMega
Unikalna kondensacja kwasu ALA w estrach pozwala wykorzystać zdolność syntezowania przez nasz organizm kwasu α-linolenowego (ALA) do dokładnie potrzebnej mu ilości wszystkich kwasów wielonienasyconych.

czytaj całość »
Colgenium - strażnik twojej pamięci
Colgenium - strażnik twojej pamięci

Od lat misją firmy COLWAY jest wspieranie odkryć polskiej szkoły biochemii białek. Szczególną uwagę skupia na peptydach, których prozdrowotne właściwości terapeutyczne są już nie tylko uznane, lecz także potwierdzone w licznych badaniach naukowych. COLWAY to nie tylko produkty oparte na kolagenie naturalnym z czego firma jest znana od lat ale także z wprowadzania na rynek suplementów o unikalnym składzie na bazie substancji naturalnych a zarazem bezpiecznych i efektywnych w działaniu tak aby każdy mógł skorzystać z ich dobroczynnego działania.

Przedstawiamy nowy suplement diety od Colway - Colgenium, którego śmiało można porównać do strażnika twojej pamięci i koncentracji. Colgenium zawiera w swoim składzie COLOCO PRP® (pat UPRP nr P.218693) ekstrakt siary i jej najcenniejszej frakcji białkowej. Kolostrynina nazywana jest również proline-rich polypeptides (prp), czyli polipeptydem bogatym w prolinę.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl