Sprzedaż i zamówienia

+48 698 001 023

sklep@colway-kolagen.com

Blog Colway Kolagen
Pakiet promocyjny Colway
Pakiet promocyjny Colway

W lipcu Colway przygotował dla swoich klientów nowy promocyjny pakiet. Można zakupić produkty z rabatem 42% i otrzymać GRATISY o wartości katalogowej 2170 pln. Jak skutecznie zakupić taki pakiet i jakie warunki należy spełnić przedstawiamy w dalszej części artykułu gdzie jest szczegółowy opis promocji.

Kupując ten Pakiet zyskujemy:

 - 10 produktów w gratisie w postaci doskonałych suplementów: 5 x LunaCol i 5 x Colgenium, o wartości katalogowej 2170 PLN
 - Maksymalny rabat 42% na zakup Pakietu, niezależnie od Waszego aktualnego poziomu rabatowego
 - 5 PKT Programu Lista Marzeń, jeżeli jesteś Menedżerem Programowym

czytaj całość »
FungiCol COLWAY - jak grzyby mogą nas wspomóc?
FungiCol COLWAY - jak grzyby mogą nas wspomóc?

W świecie roślin istnieje grupa, która nie jest ani zwierzętami, ani roślinami. To grzyby - niezwykle różnorodne i bogate w substancje, które mogą mieć wpływ na nasze samopoczucie i kondycję. Niektóre z nich są znane i cenione od tysięcy lat w medycynie chińskiej. Teraz te grzyby są dostępne dla nas w postaci suplementu diety FungiCol COLWAY, który łączy w sobie pięć wyjątkowych gatunków grzybów mogących wykazywać właściwości antyoksydacyjne czy też immostymulujące. Co to oznacza i jak FungiCol COLWAY może pomóc?

W tym artykule dowiesz się:
- Czym są adaptogeny?
- Jakie grzyby są w składzie FungiCol?
- Jak stosować FungiCol?
- Dlaczego warto stosować ten suplement diety?

czytaj całość »
SynbioCol - sekret zdrowego mikrobiomu dla harmonii twojego organizmu
SynbioCol - sekret zdrowego mikrobiomu dla harmonii twojego organizmu

Życie to nieustanna walka o równowagę, szczególnie jeśli chodzi o nasze zdrowie. Jednak dzięki SynbioCol, wyjątkowemu suplementowi diety, możemy zadbać o nasze jelita i mikrobiom w sposób łatwy i bezpieczny. Ten wegański skarb, stworzony specjalnie dla COLWAY, to innowacyjna kompozycja 100% naturalnego, płynnego synbiotyku, który dostarcza naszemu organizmowi niezwykłej kombinacji 11 korzystnych szczepów bakterii i cennych składników odżywczych. To nowość na rynku, z którą warto zaprzyjaźnić się na dłużej. Dzisiaj poznasz zalety i właściwości tego produktu.

czytaj całość »
Zmiana cen od 1 marca
Cennik Colway od 1 marca

1 marca 2022 roku Colway zmienia ceny na część swojego asortymentu. Niestety zgodnie z ogólnoświatowym trendem ceny idą w górę. Podwyżki dotyczą głównie produktów, które do tej pory nie podrożały. COLWAY – czego nie sposób nie dostrzec – i tak podnosi ceny jako ostatni, a potrafi je utrzymywać niezmiennymi przez całe lata, o ile jest to w jakikolwiek sposób możliwe. Obecnie jednak już nie jest, gdyż – przede wszystkim nasi wytwórcy - sięgnęli granic rentowności, a Colway - w przypadkach niektórych produktów - granic ekonomicznego sensu utrzymywania ich w ofercie. Przyszedł więc czas na podwyżkę jednego z sztandarowych produktów czyli kolagenu naturalnego. Zmiana cen będzie dotyczyła niektórych suplementów oraz niewielkiej grupy kosmetyków.

Poniżej lista produktów Colway, których cena ulegnie zmianie od 1 marca 2022 roku: (w nawiasach cena obecna w sklepie, na czerwono cena od 1 marca)

 

czytaj całość »
Zmiana ceny Colvity
Zmiana ceny Colvity

Z dniem 1.02.2022 cena Colvity wraca do wartości z 2017 roku. Zapewne niewielu klientów jeszcze pamięta że przez wiele lat Colvita miała cenę detaliczną 387 zł. Niestety Colway zmuszony obecną sytuacją rynkową zdecydował się do powrotu do starej ceny. Obecne ceny energii mają bardzo duży wpływ na produkcję Colvity co przekłada się na cenę końcową. Wszelkie podwyżki w COLWAY i tak następują dopiero wtedy, gdy kalkulacje produkcji i kosztów wewnętrznych zbliżają się do granicy rentowności, a niekiedy nawet już tej granicy dotykają.

Z dniem 01.02.2022 wracamy do cen z 2017 roku!

Colvita 60 kaps. – 197 zł

Colvita 120 kaps. – 387 zł

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl