Sprzedaż i zamówienia

+48 698 001 023

sklep@colway-kolagen.com

Rabat 30%

Oferta rabatowa Colway

Drogi kliencie!
Przedstawiamy poniżej system rabatowania Colway dzięki któremu już na samym początku przy pierwszych zakupach do uzyskania rabat 10% uznaniowo lub nawet 30% jeżeli zdecydujesz się na rejestrację elektroniczną w systemie Colway!

Czym różnią się te dwa progi rabatowe ?

  • Rabat 10% otrzymasz od nas uznaniowo generując kod rabatowy w naszym serwisie wybierając poniżej opcję 10% rabatu .
  • Rabat 30% otrzymasz poprzez rejestrację online w systemie Colway. Z zasady rabat 30% to próg tzw. dystrybutorski jednak po wybraniu tego rabatu jeżeli nie planujesz rozpoczęcia dystrybucji Colway nie masz konieczności odsprzedaży produktów, zakładania działalności ani konieczności regularnych zakupów, dalej kupujesz na własny użytek swoje ulubione produkty w czasie oraz ilości, które Cię interesują. Wybierając tą drogę także zbierasz swój obrót w dowolnym czasie na rzecz powiększania zniżki. Kod rabatowy -30% uzyskasz na adres e-mail po wprowadzeniu danych w system Colway - w godzinach naszej pracy proces ten trwa do 10min.

Wybierając na początku opcję rabatu 10% lub 30% dołączysz do programu lojalnościowego, który gwarantuje Ci zwiększenie zniżki poprzez skumulowanie obrotu historycznego:

  • skumuluj w dowolnym czasie 2 600zł netto (około 3 000zł detal) otrzymasz na stałe: 34%
  • skumuluj w dowolnym czasie 5 200zł netto (około 6 000zł detal) otrzymasz na stałe: 38%
  • skumuluj w dowolnym czasie 7 800zł netto (około 9 000zł detal) otrzymasz na stałe: 42% (a może rozważysz dystrybucje produktami Colway?)

Wszystkie Twoje zakupy widoczne są w panelu klienta po zalogowaniu na www.colway-kolagen.com, po skumulowaniu odpowiedniego obrotu historycznego otrzymasz od nas e-mail z nowym kodem o zwiększonej wartości rabatu! Wartość skumulowanych zakupów w każdej chwili możesz sprawdzić dzwoniąc do nas: +48 698 001 023.

Który rabat wybierasz ?

Rabat 10% na produkty Colway

CZY

Rabat 30% na produkty Colway

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl