Sprzedaż i zamówienia

+48 698 001 023

sklep@colway-kolagen.com

Blog Colway Kolagen
Zmiana cen od 1 marca
Cennik Colway od 1 marca

1 marca 2022 roku Colway zmienia ceny na część swojego asortymentu. Niestety zgodnie z ogólnoświatowym trendem ceny idą w górę. Podwyżki dotyczą głównie produktów, które do tej pory nie podrożały. COLWAY – czego nie sposób nie dostrzec – i tak podnosi ceny jako ostatni, a potrafi je utrzymywać niezmiennymi przez całe lata, o ile jest to w jakikolwiek sposób możliwe. Obecnie jednak już nie jest, gdyż – przede wszystkim nasi wytwórcy - sięgnęli granic rentowności, a Colway - w przypadkach niektórych produktów - granic ekonomicznego sensu utrzymywania ich w ofercie. Przyszedł więc czas na podwyżkę jednego z sztandarowych produktów czyli kolagenu naturalnego. Zmiana cen będzie dotyczyła niektórych suplementów oraz niewielkiej grupy kosmetyków.

Poniżej lista produktów Colway, których cena ulegnie zmianie od 1 marca 2022 roku: (w nawiasach cena obecna w sklepie, na czerwono cena od 1 marca)

 

czytaj całość »
Zmiana ceny Colvity
Zmiana ceny Colvity

Z dniem 1.02.2022 cena Colvity wraca do wartości z 2017 roku. Zapewne niewielu klientów jeszcze pamięta że przez wiele lat Colvita miała cenę detaliczną 387 zł. Niestety Colway zmuszony obecną sytuacją rynkową zdecydował się do powrotu do starej ceny. Obecne ceny energii mają bardzo duży wpływ na produkcję Colvity co przekłada się na cenę końcową. Wszelkie podwyżki w COLWAY i tak następują dopiero wtedy, gdy kalkulacje produkcji i kosztów wewnętrznych zbliżają się do granicy rentowności, a niekiedy nawet już tej granicy dotykają.

Z dniem 01.02.2022 wracamy do cen z 2017 roku!

Colvita 60 kaps. – 197 zł

Colvita 120 kaps. – 387 zł

czytaj całość »
Grudniowa promocja Colway
Grudniowa promocja Colway

Promocja Grudniowa COLWAY odbędzie się w dniach 10 – 20 grudnia 2021 i jest to niesamowita szansa na to, aby zakupić wyjątkowe produkty COLWAY w bardzo atrakcyjnych cenach. Do wyboru są 3 pakiety, które można samemu skomponować a jeśli nie wiesz jak to chętnie ci w tym pomożemy. Jest to też doskonała okazja aby obdarować na święta rodzinę czy znajomych w wyjątkowe pakiety prezentowe – nie dość, że składające się z unikalnych i bardzo skutecznych w działaniu, a przy tym naturalnych produktów, to jeszcze skrywających w sobie prawdziwe klejnoty jubilerskie.

Dzięki Grudniowej Promocji możesz liczyć na duże oszczędności przy zakupie produktów, które świetnie sprawdzą się jako prezenty pod choinkę czy mały zapas do własnego użytku czy znajomych. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się w systemie Colway - REJESTRACJA.

czytaj całość »
Kolagen Naturalny Nowej Generacji
Kolagen Naturalny Nowej Generacji

COLWAY to kolagen a kolagen to COLWAY - taką przewrotną sentencją zaczynamy nasz wpis o kolagenie naturalnym nowej generacji. Oczywiście produkty Colway to nie tylko sam kolagen naturalny ale od tego wszystko się zaczęło. Aby odkryć sekret zachowania doskonałego wyglądu i sprawności, trzeba poznać tajemnice kolagenu. Firma COLWAY zgłębiła je gruntownie, czego efektami są: patent, natywny, transdermalny kolagen oparty na naturalnym kolagenie rybim oraz oferta znakomitości kosmetycznych i suplementów diety, które wspierają biosyntezę kolagenu.

Dzięki pracy, zaangażowaniu i dociekliwości Olimpii Baranowskiej (autorka przełomowej innowacji biotechnologicznej, CEO IOC) mamy niezbity dowód na przenikalność w głąb skóry aż 151 ustabilizowanych, aktywnych biologicznie peptydów, które skutecznie stymulują fibroblasty do produkcji naszego kolagenu ustrojowego.

czytaj całość »
Szampon zagęszczający w nowej odsłonie.
Szampon zagęszczający w nowej odsłonie.

Kultowy szampon zagęszczający włosy zmienił nieznacznie skład i jest w większym opakowaniu 250 ml. Cena też się zmieniła ale większa pojemnośc całkowicie rekompensuje podwyżkę. Kluczowym działaniem szamponu nadal pozostaje stymulowanie i zwiększone odżywienie mieszków włosowych, co skutkuje ich wzmocnieniem i zagęszczeniem, dzięki aktywnej biologicznie diosminie. Natomiast nowa receptura Szamponu daje włosom większe odżywienie, wygładzenie, komfort podczas rozczesywania i układania fryzury oraz przedłużenie jej trwałości.

W dużej mierze jest to zasługa naturalnego kompleksu składników aktywnych - Vegequat, stworzonego na bazie protein z pszenicy, których zadaniem jest troska o wrażliwą skórę głowy, wzmocnienie jej naturalnej bariery ochronnej, zwiększenie objętości włosów i uniesienie ich już od nasady.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl