Sprzedaż i zamówienia

+48 698 001 023

sklep@colway-kolagen.com

Blog Colway Kolagen
Zmiana cennika Colway
Zmiana cennika Colway

Niestety żyjemy w czasach że wszystko drożeje. Colway długo opierał się temu trendowi i utrzymywał ceny swoich produktów na stałym poziomie. Jednak ceny składników wykorzystywanych przy tworzeniu wysokiej jakości kosmetyków poszły mocno w górę. Podwyżki produktów z przedstawionej poniżej listy stały się mocno palące. Niektóre wprowadzane niestety nawet za późno, przez co są tak irytująco skokowe. Na razie drożeje tylko część produktów, głównie kosmetyków. Ceny kolagenów naturalnych jak i większości suplementów zostają zamrożone do przyszłego roku. Po ocenie sytuacji rynkowej zapewne zmiana cen dotknie pozostałą część asortymentu Colway. Zapraszamy więc na zakupy jeszcze po starych cenach. Lista nadchodzących zmian jest poniżej. Na czerwono nowe ceny, a przekreślone jeszcze te obowiązujące do końca października 2021 roku. Od 1 listopada 2021 roku nowe ceny.

czytaj całość »
Koniec sprzedaży Eliksiru pod oczy
Koniec sprzedaży Eliksiru pod oczy

Niestety z asortymentu kosmetyków Colway znika dosyć popularny wśród Klientek Eliksir pod oczy. Ten produkt nie będzie już dostępny w ofercie Colway. Oczywiście w portfolio kosmetyków Colway nie może pozostać pustka po eliksirze, który był produktem dedykowanym do peięgnacji okolic oczu. W miejsce eliksiru pojawi się krem pod oczy, który znajdzie swoje miejsce w linii Blue Diamond. Colway jest na etapie dopracowania nowej, jeszcze lepszej receptury, która skutecznie zadba o skórę wokół oczów. Jest szansa że produkt pojawi się jeszcze w tym roku o czym niewątpliwie szybko poinformujemy.

Skóra wokół oczu jest cienka jak papier (najcieńsza na całej twarzy) i bardzo podatna na warunki zewnętrzne. Jej budowa jest specyficzna i różna od pozostałej części twarzy. Ma słaby system podporowy, prawie całkowity brak podściółki tłuszczowej oraz słabsze krążenie krwi i limfy.

czytaj całość »
Krem niebieski Diament - nowa receptura
Krem niebieski Diament - nowa receptura

Dnia 02 sierpnia 2021 Colway przedstawił nowy, jeszcze bardziej luksusowy wariant Kremu Niebieski Diament, który został oparty o najnowocześniejsze technologie i luksusowe składniki aktywne z najwyższej półki. Nowa odsłona formulacji Kremu Blue Diamond wyznacza obowiązujące obecnie trendy w światowej kosmetologii – to nie tylko wysokiej klasy, innowacyjny kosmetyk do pielęgnacji i rewitalizacji cery dojrzałej, ale to również absolutnie wyjątkowy, bardzo wyrafinowany koncept, który jest wyrazem miłości do luksusowej pielęgnacji, ekskluzywnej biżuterii i ponadczasowego designu.

Nowy Krem Niebieski Diament dosłownie budzi siły witalne skóry - wzmacnia jej potencjał ochronny przed skutkami stresu oksydacyjnego, kompleksowo ją odżywia, pobudza komórki do namnażania i do odbudowy macierzy międzykomórkowej,

czytaj całość »
ColMega - estry kwasów omega
ColMega - estry kwasów omega

ColMega to suplement diety od dawna oczekiwany przez miłośników produktów Colway. ColMega – to pionierski suplement diety. Przełom w poszukiwaniach kwasów omega o idealnej czystości. Dokonany dzięki polskiemu odkryciu metody bezwodnej estryfikacji oleju lnianego. Dobrze przyswajalny i bardzo efektywny – ten kolejny już nutraceutyk COLWAY, wyznacza nowe trendy w suplementacji. Unikalność i awangardowość ColMegi doskonale wpisuje się w portfolio suplementów diety oferowanych przez Colway.

Właściwości produktu ColMega
Unikalna kondensacja kwasu ALA w estrach pozwala wykorzystać zdolność syntezowania przez nasz organizm kwasu α-linolenowego (ALA) do dokładnie potrzebnej mu ilości wszystkich kwasów wielonienasyconych.

czytaj całość »
Colgenium - strażnik twojej pamięci
Colgenium - strażnik twojej pamięci

Od lat misją firmy COLWAY jest wspieranie odkryć polskiej szkoły biochemii białek. Szczególną uwagę skupia na peptydach, których prozdrowotne właściwości terapeutyczne są już nie tylko uznane, lecz także potwierdzone w licznych badaniach naukowych. COLWAY to nie tylko produkty oparte na kolagenie naturalnym z czego firma jest znana od lat ale także z wprowadzania na rynek suplementów o unikalnym składzie na bazie substancji naturalnych a zarazem bezpiecznych i efektywnych w działaniu tak aby każdy mógł skorzystać z ich dobroczynnego działania.

Przedstawiamy nowy suplement diety od Colway - Colgenium, którego śmiało można porównać do strażnika twojej pamięci i koncentracji. Colgenium zawiera w swoim składzie COLOCO PRP® (pat UPRP nr P.218693) ekstrakt siary i jej najcenniejszej frakcji białkowej. Kolostrynina nazywana jest również proline-rich polypeptides (prp), czyli polipeptydem bogatym w prolinę.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl