Sprzedaż i zamówienia

+48 698 001 023

sklep@colway-kolagen.com

Zwroty i reklamacje

Kupując produkty w naszym sklepie Klient może mieć pewność co do ich jakości. Wszystkie oferowane przez nas produkty są oryginalne i nowe z długim okresem przydatności. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady lub przesyłka przyszła uszkodzona podczas transportu, powinien skontaktować się niezwłocznie telefonicznie z obsługą sklepu Colway-Kolagen pod numerem 698 001 023. Więcej informacji znajduje się w regulaminie sklepu w punkcie VI - procedura reklamacyjna.

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie pierwszej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie pierwszej z rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas Think&Life Maciej Zięba ul. Gajowicka 198 lok 19 53-150 Wrocław tel 698 001 023 sklep@colway-kolagen.com o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Link do formularza odstąpienia od umowy [Pobierz]

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl