Sprzedaż i zamówienia

+48 698 001 023

sklep@colway-kolagen.com

Dlaczego kolagen Colway ?

Na rynku kosmetycznym oferowanych jest wiele produktów opartych na kolagenie. Nasuwa się więc pytanie dlaczego produkty kolagenowe COLWAY mają być lepsze od innych ?.

Kolagen naturalny Colway nie jest zwykłym kosmetykiem zawierającym kolagen. Kolagen Colway to żywe, aktywne biologicznie białko, odkrycie polskich kosmetologów, które wstrząsnęło światową kosmetologią. Nie bez powodu nazywany jest "eliksirem młodości".

Ujmując krótko, cały fenomen kolagenu Colway polega na tym, że dzięki swojej żywotności i aktywności (potrójna helisa) po aplikacji na skórę, której ciepłota wynosi ok. 37 stopnie rozpada się on na mniejsze jednostki (peptydy, wolne aminokwasy), które szybko i skutecznie przenikają do najgłębszych warstw skóry, część aż do około fibroblastowych obszarów macierzy międzykomórkowej, które odpowiadają za naturalną produkcję kolagenu w skórze, dzięki dotarciu do tej warstwy kolagen pobudza fibroblasty do ustrojowej produkcji kolagenu. Żaden inny kolagen oferowany na rynku światowym nie posiada tego typu właściwości!

Kolagen Naturalny Colway w odróżnieniu od tysięcy kosmetyków z grupy anti-age - uderza w rzeczywistą i główną przyczynę starzenia się skóry, zamiast łagodzić jedynie jego skutki.

Kolagen Naturalny nie jest ani panaceum, ani cudem w płynie, który usunie głęboką zmarszczkę starczą - w istocie starą ranę skóry właściwej. Systematycznie, dwukrotnie w ciągu dnia aplikowany na mokrą ( ważne) skórę likwiduje jednak już po ok 3 miesiącach w 100 % tzw. zmarszczki suche, powstające z deficytu wody w epidermie i spłyca znacznie świeże zmarszczki starcze i mimiczne. Co jednak najważniejsze - Kolagen Naturalny stymulując fibroblasty , potrafi zatrzymać na całe lata główne procesy dysymilacji kolagenu organicznego typu I i III. Oznacza to w praktyce nie pojawianie się przez całe lata nowych zmarszczek !

Poniżej wykład Jarosława Zycha o początkach powstania kolagenu Colway, jego zaletach i odpowiedź na pytanie dlaczego kolagen Colway. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania odnośnie fenomenu kolagenu naturalnego Colway. Kliknij w obrazek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl